Çetin Altay’dan ‘Oflu Hoca 4’ açıklaması! ‘Onlara artık takılmıyoruz’

Yeni filminin aralık ayında vizyona gireceğini belirten Çetin Altay, “Çok bekleniyordu, sokakta insanlar soruyordu. Güzel bir şey geliyor. Değişik bir Oflu Hoca geliyor. Üç filmden farklı, daha başka bir şey göreceğiz. Oflu Hoca, yoga kampına gidiyor, sonra olaylar gelişiyor. Kesin, ‘Dinle dalga geçiyor bunlar’ diyenler çıkacak, onlara artık takılmıyoruz. Elimin tersiyle atabilecek bilgim var. Zaten filmin tamamını izleyince öyle bir şey olmadığını anlıyorsunuz” dedi.

“YEDİ SÜLALEM TRABZONLU”

Altay, “Her film öncesi esinlenmek için Karadeniz’e gidiyor musunuz?” sorusuna, “Karadeniz’de hikaye bitmez. Gitmeme gerek yok, yedi sülalem Trabzonlu. Orada bir gece oturunca neler çıkıyor! Ufkumuz çok genişliyor” cevabını verdi.

“TÜM YÜKÜ ANNELER ÇEKİYOR”

İki çocuk babası oyuncu, “Tatil planı yapmadık ama 1-2 yere gideceğiz. Kızım da çok istiyor. Kızım çok hareketli, oğlum dokuz aylık hiçbir yerde durmuyor. Allah kötü günlerini göstermesin. Eşime çok yardımcı oluyorum, bir emzirmiyorum. Şaka bir yana tüm yükü anneler çekiyor. Annelerimizi anlayalım. Her gün Anneler Günü olsun, onların yükü ağır” açıklamasını yaptı.

Öte yandan Oflu Hoca serisinin yeni filmine ünlü isimler konuk olacak. Ufuk Özkan, projede yoga eğitmenine hayat verecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x