Eski eşinden iltifat yağmuru

Sakla Beni’nin yıldızı Uraz Kaygılaroğlu eski eşi Melis İşiten’in sunduğu ‘Zaten Şov’ isimli programa katıldı. Eski eşler evliliklerinden, şimdiki hayatlarından ve kızları Ada’dan bahsederek sevenlerini mutlu etti.

YouTube programı ‘Zaten Şov’da ünlü isimleri konuk eden oyuncu Melis İşiten programına eski eşi Uraz Kaygılaroğlu’nu da çağırdı.

Programda eski eşini ‘Türkiye’nin en yakışıklı, en seksi, en çalışkan oyuncusu ve en mükemmel babası Uraz Kaygılaroğlu’ diye anons eden İşiten izleyenleri de Kaygılaroğlu’nu da güldürdü.

Sakla Beni dizisiyle ekrana hızlı bir dönüş yapan Kaygılaroğlu, programdaki açıklamalarıyla sosyal medyada gündem olmayı başardı.

Yeni projeleri ve özel hayatı hakkında çarpıcı açıklamalar yapan ünlü oyuncu eski eşi İşiten’in ‘Bu yoğunlukta bunu muhakkak yapıyorum dediğin bir şey var mı?’ sorusuna verdiği yanıtla herkesi kahkahaya güldürdü.

Kaygılaroğlu, ‘Sporumu yapıyorum. Arkadaşlarımı düzenli olarak görüyorum. Oyun oynamaya muhakkak vakit ayırırım. Konsol playstation oynarım kafamı boşaltsın diye’ dedi ve ‘Senden sonra çok rahatladım’ itirafında bulundu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir