Galatasaray’da Okan Buruk’a sürpriz talip! Resmi teklif hazırlığı

Galatasaray’ın başında geçirdiği iki sezonda da şampiyonluğa ulaşmayı başaran Okan Buruk’un talipleri artıyor. Başarılı çalıştırıcı için yeni bir iddia gündeme gelmiş durumda.

İTALYA SÖYLENTİLERİ VARDI

Galatasaray’daki ilk iki sezonunu şampiyonluk ile tamamlayan Okan Buruk’un ismi, uzunca bir süredir İtalyan takımları ile anılıyordu. Başarılı çalıştırıcının futbolculuk döneminin ardından teknik direktör olarak da Serie A’ya dönebileceği belirtiliyordu. Buruk için yepyeni bir iddia daha gündeme geldi.

MARSİLYA DEVREYE GİRDİ!

Okan Buruk için yeni iddia, Fransa’dan geldi. Teknik direktör arayışlarını sürdüren Marsilya’nın Galatasaray’ın başında rekor puanla şampiyonluğa ulaşan Okan Buruk’u teknik direktör adayları arasına yazdığı ortaya çıktı.

RESMİ TEKLİF HAZIRLIĞI

Marsilya’nın teknik direktör adayları arasında ilk sırada Porto’dan Sergio Conceicao yer alıyor. Portekizli çalıştırıcı ile görüşen Marsilya, anlaşma sağlayamaması durumunda Okan Buruk’a resmi teklif yapacak.

AYRILMA DÜŞÜNCESİ YOK

Şampiyonluk sonrası açıklamalarında gözünü 5. yıldıza diktiklerini dile getiren Okan Buruk’un Galatasaray’dan ayrılma gibi bir düşüncesi olmadığı belirtilmişti. Başarılı çalıştırıcı, kulübüyle 2 yıllık yeni sözleşme imzalamaya hazırlanıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x